19:50, 27 Липня 2022

Ремонт навчальних закладів, підтримка ЛПЕ та оборона: депутати Луцькради внесли зміни до бюджету громади

Сьогодні, 27 липня, під час чергового засідання 33-ї сесії Луцької міської ради депутати затвердили рішення “Про виконання бюджету Луцької міської територіальної громади за І півріччя”.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

За словами директора департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілії Єлової, бюджет з І півріччя 2022 року – виконано.

“Виконання склало 101,9 %, додатково отримали 20,7 млн грн. Звісно, не всі використовуються у зв’язку з тим, що не працюють школи, не проводяться всі платежі, адже зараз у нашій країні – війна”, – зазначила вона.

Окрім цього, депутати внесли зміни до бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.

Серед основних змін – перерозподіл видатків. Зокрема, виділення коштів на підприємство електротранспорту для придбання кабелю та на реконструкцію кабельної лінії та тягової підстанції, а також – на підприємство “Луцьктепло”. Передбачили перерозподіл коштів управлінню капітального будівництва на завершення тих робіт, які розпочали раніше. Йдеться про ремонт навчальних закладів громади.

Вільний залишок бюджетних коштів по загальному фонду бюджету громади, який утворився станом на 01.01.2022, у сумі 520 тисяч гривень спрямують на реалізацію Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, проведення заходів територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Луцької міської територіальної громади на 2022 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: