20:20, 25 Жовтня 2021

Ремонт доріг та пільгові перевезення: Нововолинський міський голова провів прийом громадян

25 жовтня Нововолинський міський голова Борис Карпус поспілкувався із жителями селища Благодатного та Грядівського старостинського округу. Більшість звернень стосувалася порядку в громаді: ремонту доріг, облаштування зупинок, встановлення сміттєвих баків та прибирання сміття.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Директорка закладу дошкільної освіти Благодатного Тамара Дан цікавилася можливістю виділення коштів з міського бюджету на ремонт даху в установі. Також говорили про необхідність виділити кошти на ремонт вбиралень у дитячому садку.

Багатодітні мами звернулися до мера Нововолинська з проханням допомогти врегулювати питання пільгового перевезення їхніх дітей на маршруті 284.

«Тут моя позиція стійка: якщо ми відшкодовуємо пільгове перевезення у Нововолинську, то у Благодатному має працювати така ж процедура, – сказав Борис Сергійович. – Буду тримати на контролі це питання».

З колективом будинку культури села Гряди обговорювали кадрові та організаційні питання.

З керівником комунального господарства Грядівського старостинського округу Анатолієм Бадзюнем говорили про роботу підприємства. Ситуація потребує втручання міської влади. Необхідно навести порядок зі стихійними сміттєзвалищами, укласти договори на вивезення сміття та водопостачання з абонентами.

Загалом 25 жовтня зареєстрували 10 індивідуальних та колективних звернень. Міський голова дав доручення керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств оперативно зреагувати на звернення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: