12:35, 07 Березня 2023

Ремонт доріг та допомога релігійній громаді: мер Володимира провів прийом громадян

У перший понеділок місяця, який цього разу припав на 6 березня, у приміщенні центру надання адміністративних послуг Володимира відбувся традиційний прийом громадян міського голови Ігоря Пальонки.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

З 9-ї до 13-ї години, доки тривав прийом, до міського голови звернулося близько тридцяти громадян. Серед питань, які порушували мешканці громади – оформлення земельних ділянок під житловими будинками, самовільна забудова, ремонт доріг, зокрема біля військового масиву, що в районі колишнього цегельного заводу.

Звертались мешканці і щодо працевлаштування, квартирного обліку, надання допомоги церковній громаді храму Рівноапостольного князя Володимира, а також стосовно дозволу на організацію кількох заходів у місті на підтримку збройних сил. Надійшло декілька скарг на нарахування коштів за газопостачання, а також звернення щодо облаштування заїзду до приміщення релігійної громади.

Усі питання уже скеровані до відповідальних посадовців та взяті у роботу. Нагадаємо, що міський голова Ігор Пальонка проводить прийом громадян у кожен перший, третій та п’ятий понеділки місяця з 9:00 до 13:00 у приміщенні ЦНАПу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: