09:41, 27 Січня 2022

Ремонт доріг, освітлення та мобільний зв’язок: у Маневицькій громаді аналізували проблеми сіл

Одним із дієвих інструментів з вивчення та вирішення проблем жителів громади є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом Маневицької селищної ради. Нещодавно заступники селищного голови Сергій Борисюк та Володимир Фурманчук побували у селах Мала Ведмежка та Череваха, де поспілкувалися з  місцевими жителями з приводу вирішення проблем, які виникають у життєдіяльності громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Мешканці села Мала Ведмежка порушували питання забезпечення місцевого ФАПу медичним працівником, поточного ремонту доріг на вул. Волинській та вул. Л. Українки, встановлення вуличного освітлення, вивчення питання відносно коригування графіку руху автобуса «Маневичі-Колодії» з відправленням з селища Маневичі о 12:00.

Жителі села Череваха озвучували питання щодо виписки дров паливних для населення лісогосподарськими підприємствами, ремонту центральної дороги села та доріг комунального значення, зрізання аварійних дерев, виділення земельних ділянок під житлове будівництво в урочищі «Вісімнадцятий» та стадії будівництва базової станції мобільного зв’язку, яка забезпечуватиме населення сіл Череваха та Софіянівка надійним та безперервним мобільним зв’язком.

На усі запитання, що виникали під час зустрічі, керівництво надало чіткі роз’яснення, а питання, які потребують додаткового вивчення опрацюють у структурних підрозділах селищної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: