20:43, 12 Лютого 2019

Речник УПЦ МП на Волині оприлюднив відео з прихильниками ПЦУ, які знімають двері храму в Кульчині. ВІДЕО

Прихильники ПЦУ демонтували двері Свято-Георгіївського храму УПЦ МП у селі Кульчин Ківерцівського району: відеозапис оприлюднив речник УПЦ МП Олег Точинський.

Про це він пише на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Я просто залишу це відео ось тут… Без додаткових коментарів. Скажу лише, що це відбулось сьогодні у селі Кульчин Ківерцівського району, а кілька днів тому громада УПЦ проголосувала проти зміни конфесійної підлеглості. На відео прихильники ПЦУ демонтують двері місцевого Свято-Георгіївського храму УПЦ, попередньо зірвавши печатки поліції, якими правоохоронці хотіли вберегти об’єкт від таких от дій та перевести конфлікт у юридичну площину.

Константинополь, дивись!», – пише Олег Точинський.

Я просто залишу це відео ось тут… Без додаткових коментарів. Скажу лише, що це відбулось сьогодні у селі Кульчин Ківерцівського району, а кілька днів тому громада УПЦ проголосувала проти зміни конфесійної підлеглості. На відео прихильники ПЦУ демонтують двері місцевого Свято-Георгіївського храму УПЦ, попередньо зірвавши печатки поліції, якими правоохоронці хотіли вберегти об'єкт від таких от дій та перевести конфлікт у юридичну площину. Константинополь, дивись!

Опубліковано Олегом Точинським Вівторок, 12 лютого 2019 р.

Нагадаємо,  12 лютого, близько 10:00 мешканці села зібралися біля церкви, аби передати храм новому настоятелю. Натомість боронити церкву прибули кількадесят прихильників УПЦ (МП), більшість із яких не є місцевими жителями. Після словесних перепалок люди вирішили зрізати замки. Представники громади продемонстрували поліцейським документи про перехід парафії у лоно ПЦУ. Тож селяни зняли із завіс двері до церкви і пропустили у приміщення новопризначеного священика ПЦУ о. Романа.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: