12:43, 30 Березня 2020

Разумков пропонує зібрати після позачергової Ради ще одну

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пропонує депутатам у понеділок, 30 березня, провести ще одне позачергове засідання парламенту для ухвалення законопроєкту №3254 “Про внесення зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців”.

Таку пропозицію спікер озвучив на засіданні погоджувальної ради у понеділок, 30 березня, —повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

“Є пропозиція, якщо буде стовідсоткова підтримка всіх фракцій, через рішення погоджувальної провести додаткове позачергове засідання, яке відбудеться одразу після першого позачергового засідання. Воно буде складатися з одного питання – №3254”, — сказав Дмитро Разумков.

Голова ВР додав, що декілька фракцій звернулися до нього з проханням включити законопроєкт №3254 в порядок денний позачергового засідання.

“Однак станом на сьогодні ми не можемо доповнювати той порядок денний, який запропонований на позачергове засідання”, — зазначив Разумков.

Як повідомлялося, законопроєкт №3254 передбачає внесення зміни до закону “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців.

29 березня Президент Володимир Зеленський у відеозверненні зазначив, що позачергове засідання парламенту має відбутися в понеділок, 30 березня. Зеленський, зокрема, закликав парламентаріїв ухвалити два законопроєкти, після чого Україна зможе отримати підтримку від міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше десяти мільярдів доларів.

За словами голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, 30 березня може відбутися відразу два позачергових засідання Верховної Ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: