08:44, 03 Серпня 2022

Ратнівська громада попрощалася із загиблим військовим Іваном Шишком

2 серпня з самого ранку Ратнівська громада була у жалобі, а Здомишельський старостинський округ на колінах – провели в останню путь загиблого військовослужбовця старшого солдата Івана Шишка, 56-річного жителя с. Здомишель.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Він боронив свою рідну країну з 2015-го. Спочатку – підписав контракт, а потім був мобілізований.

Пройшов багато, побував у “гарячих точках”, неодноразово дивився в очі смерті і залишався живим, але… не цього разу. 29 липня під час чергового ворожого обстрілу в с. Яковлівка Донецької області Іван Шишко дістав поранення, несумісні з життям…

За словами побратимів він був відданим бійцем, надійним другом, щирим патріотом і просто доброю та життєрадісною людиною.

“Нам всім його ще довго не вистачатиме тут, на землі, проте ми впевнені, що Іван допомагатиме нам з небес…”, – з болем сказав один з побратимів.

Поховали Героя за усіма військовими почестями на рідній землі.

«Що нам залишається? Підтримувати тих, хто своїм героїзмом і мужністю продовжує захищати нас від нещадного ворога. Молитися за тих, хто віддав життя за Україну.

Бути у скорботі – це не папірець, виданий органом, це обов’язок кожного свідомого українця перед полеглим та його рідними, адже щодня клята війна з росіянами забирає життя вірних патріотів України, які захищають нашу землю та дають змогу людям зустріти новий день.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким справжнього патріота українського народу!

Вічна та світла пам’ять Герою!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: