15:29, 02 Лютого 2023

путін наказав до березня захопити території Донецької та Луганської областей

Президент рф володимир путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей, але для наступу з білорусі ресурсів у рф немає.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк, повідомляє ГУР у «Телеграм».

Черняк зазначив, що є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

«Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей», – зазначив Черняк.

Представник ГУР МОУ додав, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

«Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати», – заявив представник воєнної розвідки України.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що рф може розпочати новий наступ приблизно на річницю повномасштабного вторгнення в Україну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: