11:09, 05 Вересня 2022

Примусова мобілізація: загарбники на Луганщині хочуть відправити ще 10 тисяч чоловіків на смерть

На десять тисяч чоловіків наказали збільшити «призовний контингент» на Луганщині.

Про це в «Телеграм» повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Утримувати фронт окупантам нічим. Тому вони не просто хапають усіх, кого бачать, а й вдаються до нових методів виманювання чоловіків зі сховищ. Бо необхідно призвати ще 10 тисяч небажаючих стати «гарматним м’ясом». Такі показники озвучила росія. Так, наприклад, щоб отримати винагороду у 10 тисяч рублів за відправлення дитини до школи, в заяві обов’язкового треба вказати персональні дані інших членів родини – тобто заради грошей мати має здати батька», – розповів Гайдай.

За його словами, на підприємствах так званої «лнр» встановили персональні квоти із призову контрактників. Обіцяють позачергову відпустку і збереження робочого місця у разі погодження. Якщо повернешся.

«А не погодишся – проводять довготривалі агітбесіди, щоправда, не в червоному кутку, а наодинці. Доки не погодишся. А от, наприклад, у Сватівському та Старобільському районах організували примусову заміну автомобільних номерів і паралельно зробили облік дієздатних чоловіків. Тепер усі в очікуванні», – додав очільник Луганщини.

Як повідомлялось, після тимчасового захоплення на початку липня Лисичанська росіяни просунулись вперед усього на кількасот метрів, зокрема, через вичерпання живої сили. Аби заповнити фронт «гарматним м’ясом», загарбники масово залучають до свого війська місцевих чоловіків. Сьогодні на вулицях тимчасово захопленої Луганщини можна зустріти лише жінок.

Тим часом Президент Володимир Зеленський відзвітував про успіхи 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, яка на напрямку Лисичанськ – Сіверськ просунулася вперед та зайняла певні висоти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: