22:16, 05 Квітня 2024

Прикордонник з Волині облаштував мобільну шиномонтажну майстерню на Донеччині

Прикордонник Олександр, якого у підрозділі називають «Дід» служить у ремонтно-евакуаційній групі прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського прикордонного загону. Поряд з виконанням основних завдань у підрозділі, доставлення з поля бою та відновлення пошкодженої техніки, Олександр працює на мобільному шиномонтажному комплексі.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Зі слів Олександра, у прифронтових населених пунктах шиномонтажних майстерень залишилось дуже мало, тому роботи вистачає. Особливо зараз, у період заміни сезонної гуми. Крім того, дошкуляють й осколки від ворожих снарядів, якими вкриті дороги району виконання завдань.

У «Діда» мобільна шиномонтажна майстерня облаштована усім необхідним для заміни те ремонту коліс. «Якщо не через день, то через два приїжджають хлопці й одразу працюємо, – каже прикордонник й додає, – клеїмо гуму, якщо є така можливість, заміняємо гуму, для цього у нас створено запас коліс від волонтерів».

Олександр, який вже служить другий рік, каже, що громадянам треба активніше долучатися до українського війська, а для охочих й не бойова робота знайдеться також.

«Якщо є бажання, то робота знайдеться, можна працювати за своєю спеціальність, або навчитись чогось нового, опанувати новий фах. Загалом напрямків багато, де можна себе проявити», – резюмував Олександр.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: