16:27, 21 Липня 2022

Прямої загрози з території білорусі наразі немає, але можуть діяти ДРГ

З білорусі на сьогодні немає прямої загрози для України, однак є застереження щодо диверсійних груп.

Про це сказав на брифінгу у «Медіацентрі Україна – Укрінформ» представник Головного управління розвідки МОУ Вадим Скібіцький, передає «Укрінформ».

“Бачимо дуже активну підготовку спеціальних підрозділів як білорусів, так і за участю окремих підрозділів рф. Загроза у цьому випадку може бути тільки одна, що з території білорусі можуть діяти диверсійно-розвідувальні групи у наших північних областях. Це і розвідка, і можливі диверсії”, – зазначив він.

За словами Скібіцького, ГУР та інші структури відстежують дії на території білорусі, щоб бути готовими до можливого наступу. Поки що не фіксується створення ворожих наступальних груп.

«На сьогодні ми не бачимо активного створення наступальних угруповань. Водночас на ротаційній основі там знаходяться 6 батальйонів і один загін спецпризначенців, які перебувають поблизу нашого кордону і проводять різні заходи бойової підготовки», – додав він.

У білорусі також, за словами Скібіцького, залишається частина російської військової техніки – це повітряний компонент, ПВО, ракети, дивізіон «Іскандер», який є загрозою для нас.

Раніше Скібіцький повідомив, що росія вже використала більше 50 % високоточного озброєння, яке мала на початок війни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: