16:57, 24 Червня 2021

При Володимир-Волинській міській раді створюють громадську раду

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.06.21 №184р 23 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання ініціативної  групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. 

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

До складу ініціативної групи увійшли вісім членів: Анастасія Азанова, Микола Гінайло, Андрій Кандиба, Наталія Лазар, Тетяна Дьоміна, Наталія Любімцева, Сергій Радкевич, Іван Юхимюк та Віра Чайковська-Тарликова.

Під час засідання головою ініціативної групи обрали Сергія Радкевича, а секретарем Миколу Гінайла. Заслухали типове положення про громадську раду та вирішили провести установчі збори з обрання членів громадської ради 5 серпня 2021 року, а наступне чергове засідання ініціативної групи відбудеться уже 7 липня.

Представники інститутів громадянського суспільства, котрі мають намір узяти участь в установчих зборах та стати членом громадської ради при міській раді, можуть подати заяву до 29 липня, звернувшись у відділ організаційно-аналітичної роботи виконавчого комітету міської ради.

З протоколом засідання, де зазначений детальний перелік документів, які потрібно додати до заяви про участь в установчих зборах, можна ознайомитись за посиланням 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: