17:33, 19 Травня 2022

При перейменуванні вулиць ковельчани не будуть нести жодних додаткових витрат

У Ковелі продовжують роботу з перейменування вулиць. У зв’язку з цим у жителів громади виникли питання: яке на них чекає фінансове навантаження, чи потрібно буде перереєстровувати свої особисті документи та документи про власність.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Як пояснила на засіданні топонімічної комісії начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай, люди не понесуть жодних витрат, бо це не є зміна місця проживання. Не обов’язково у паспорті ставити одразу відмітку про приписку. Це можна зробити при його заміні, або ж коли настане час вклеїти нове фото тощо.

Така ж сама ситуація і з документами, що стосуються прав власності на майно. Якщо будуть здійснюватись певні операції з ним, тоді додається рішення про перейменування вулиці.

Водночас для юридичних осіб це означатиме нове місце знаходження, що тягне за собою необхідність унесення відповідних змін до реєстру та установчих документів.

Кошти ж місцевого бюджету – необхідні для встановлення нових аншлагів (адресних табличок).

Топонімічна комісія продовжує визначатись з переліком вулиць, які будуть перейменовані, та вивчає пропозиції щодо нових назв.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: