16:57, 30 Травня 2022

Провели в останню дорогу загиблого захисника України Сергія Сафронова

Луцьк втратив ще одного Героя. Сьогодні, 30 травня, під бій церковних дзвонів прощалися із армійцем Сергієм Сафроновим. Панахида відбулася у кафедральному соборі Святої Трійці. До молитви за упокій душі убієнного разом із родиною, небайдужими лучанами та військовиками, доєдналися Луцький міський голова Ігор Поліщук та окремі депутати міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сергія Сафронова мобілізували 1-го березня на посаду командира стрілецького відділення 2-го окремого стрілецького батальйону. А загинув Герой, захищаючи цілісність країни, 23 травня в районі населеного пункту Лиман Донецької області.

Під час прощання із Героєм священик, який очолив чин похорону, зазначив: “Сергій віддав життя за нашу незалежність, за нашу свободу, за можливість жити під небом, де не літають кулі. Маємо це цінувати, бо це надзвичайна жертовність. Не переставайте молитися за його душу і Бог оселить загиблого у Царстві своїм. Лише молитва і щира віра допоможуть іншим воїнам здолати загарбника. Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять, честь і шана нашому Герою!”

Коли труну з тілом Сергія Сафронова винесли на Театральний майдан, усі, хто на той момент крокував у справах, стали на коліна, віддаючи почесть загиблому солдату. А військовий оркестр виконав гімн України, далі — процесія рушила до Гаразджі. Там місцем вічного спочинку для армійця стане Алея почесних поховань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: