09:12, 23 Лютого 2021

Протягом тижня на водоймах Волині викрили 34 порушення правил рибальства

У період з 15 по 22 лютого державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю зафіксували 34 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали 31 протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення). Оформили два акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

«За вказаний період на порушників наклали 1 632 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили у порушників одне сітне знаряддя лову та ще 20 од. – за актами безхазяйного майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля продовжують здійснювати природоохоронні заходи на водоймах Волинської області. Так, з 16 по 18 лютого провели рейди водоймами Камінь-Каширського та Володимир-Волинського районів.

17 лютого завдяки повідомленням на «гарячу лінію» рибпатрулю викрили низку порушень спільно з працівником екологічної інспекції. На річках Стохід та Коростинка, поблизу с. Великий Курінь Любешівської ТГ Камінь-Каширського району виявили та вилучили 10 од. безгосподарських сітних знарядь лову. Склали відповідний акт. Крім цього викрили  двох громадян, які порушували Правила рибальства. На осіб склали адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП та наклали відповідні штрафні санкції.

17 та 18 лютого в ході рибоохоронної роботи на водоймах Володимир-Волинського району виявили 5 порушень Правил рибальства. На р. Західний Буг, поблизу с. Литовеж викрили трьох порушників, ще двох на водних об’єктах Поромівської територіальної громади. На осіб оформили протоколи про адмінправопорушення та наклали відповідні штрафні санкції.

19 лютого в ході обстеження оз. Тисоболь, поблизу с. Броди Ратнівської ТГ викрили місцевого жителя, який здійснював вилов водних біоресурсів сітним знаряддям лову. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди рибним запасам.

На особу оформили адмінпротоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Заборонене знаряддя вилучили.

Того ж дня обстежили Ковельське водосховище та річку Турія в межах м. Ковель. На водосховищі виявили два порушення Правил любительського і спортивного рибальства – двоє місцевих жителів рибалили на зимувальній ямі. На осіб оформили протоколи про адмінправопорушення та наклали відповідні штрафні санкції.

20 лютого викрили порушення правил рибальства, а саме перевищення дозволених знарядь на оз. Прибич, поблизу с. Смоляри-Світязькі Шацької ТГ. На особу оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Наступного дня завдяки зверненню на «гарячу лінію» викрили порушника, який пересувався автотранспортним засобом по кризі водойми, а саме озера Люцимер у період  льодоставу. В межах своєї компетенції це повідомлення передали працівникам Нацполіції, які склали на порушника протокол.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40.

Довідкова інформація

Згідно п. 3.14 Правил рибальства забороняється пересування автотранспортних засобів, крім тих,  що належать  природоохоронним   та    правоохоронним    органам,  по  кризі рибогосподарських   водойм   у   період  льодоставу  (за  винятком спеціально обладнаних льодових трас).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: