22:00, 20 Січня 2018

Протягом місяця лісову резиденцію Санти на Волині відвідали півтисячі дітей та дорослих. ФОТО

Протягом місяця – із 21 грудня 2017 року до 19 січня 2018-го – свята, що відбувалися у воротнівській лісовій резиденції Санта-Клауса, відвідали майже 500 діток та дорослих! Ще сотні відвідувачів протягом новорічно-рідзвяного періоду прийшли прогулятися територією та помилуватися красою, яку створили волинські лісівники.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Ботанічний заказник загальнодержавного значення «Воротнів», на базі якого діє Лісівничий молодіжний центр і де цього року лісівники краю створили першу в Україні лісову резиденцію Санта-Клауса, безперечно, віднедавна є одним із найвідвідуваніших та найулюбленіших серед волинян. Про це свідчать відгуки у соцмережах, публікації у ЗМІ та численні подяки відвідувачів, які надходять до лісівників.

Крім діток воїнів АТО та інших категорій, які потребують підтримки, у гості до лісового Санти завітали вихованці шкільних лісництв та діти працівників Колківського, Городоцького, Поліського, Маневицького, Горохівського, Любешівського, Володимир-Волинського лісогосподарських підприємств, ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс». Окремі лісгоспи організовували святкові поїздки неодноразово.

Так, ДП «Колківське ЛГ», крім діток працівників, подарувало свято учням Колківського та Рудниківського шкільних лісництв. На зустріч із Сантою та лісовими ельфами завітали і дітки працівників, які загинули на виробництві.

Завдяки ДП «Городоцьке ЛГ» у лісовій резиденції побували учні Троянівського, Новорудського та Городоцького шкільних лісництв.

ДП «Маневицьке ЛГ» зробило новорічний подарунок учням Маневицького шкільного лісництва і вихованцям Маневицього районного центру творчості та юнацтва.

Відвідали резиденцію і дітки бійців АТО з Маневиччини.

А ДП «Камінь-Каширськагроліс» організувало свято для дітей працівників та Полицівського шкільного лісництва.

Завдяки організації та фінансової підтримки профспілкової організації ДП «Любешівське ЛМГ» у резиденції Санти побували вихованці Любешівського шкільного лісництва.

Відвідали резиденцію і дітки працівників ДП «Горохівське ЛМГ».

Профспілкова організація ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» привезла діток працівників, також Устилузького шкільного шкільного лісництва.

У воротнівські резиденції побувала також група діток з Устилузької загальноосвітньої школи.

А завдяки колективу ДП «Поліське ЛГ» у Воротневі побували діти працівників і підопічні лісгоспу – вихованці Старочорторийського шкільного лісництва.

Очі дітей світилися від радості. Не страшний був навіть морозець, адже лісові ельфи не давали нікому стояти на місці.

Емоції дітей зашкалювали!

«Я сидів, я сиділа на руках у Санти!», – такі вигуки можна було почути майже від кожної дитини.

А імбирне  печиво, напевне, буде лежати роками, щоб, піднявши його, згадати ці неповторні години, проведені  у «Волинській  Швейцарії».

Новорічні свята закінчуються, закінчується і новорічна казка, але всі ми віримо, що обов’язково знову повернемося у цей чарівний світ. Варто лише вірити, а мрії неодмінно збуваються!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: