19:19, 05 листопада 2020

Протести підприємців у Ковелі: сподіваються, що на вимоги відреагує державна комісія

У Ковелі продовжують протестувати підприємці. Працівники, які залишилися без роботи в умовах “червоної” зони вимагають від міської влади посприяти у вирішенні їхніх прохань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Нагадаємо, що 3 листопада відбулося позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, яка направила звернення до Регіональної комісії з пропозицією послабити санітарні та протиепідемічні заходи з урахуванням вимог та зобов’язань підприємців.

Це питання сьогодні мала розглянути позачергова сесія міської ради, яка була скликана з ініціативи діючих депутатів.

Втім, для її проведення не вистачило кворуму. Обранці громади, які зібрались в сесійному залі, обговорили ситуацію, що склалась у місті і напрацювали алгоритм дій.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та екологічної безпеки Юрій Дідковський повідомив, що представники ОДА передадуть пропозиції ковельської комісії ТЕБ та НС Державній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а вже та вирішуватиме, чи можна послабити карантин в регіоні. Волинь проситиме у «червоній» зоні дозволити відвідування закладів освіти, діяльність суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та побутового обслуговування.

Депутат міської ради Ігор Пініс, який учора передав вимоги підприємців першому заступнику голови Волинської ОДА Сергієві Мовенку, зазначив, що ковельчани заручились його підтримкою. Зокрема, там запевнили, що обласна влада зацікавлена, щоб бізнес працював. І вони будуть комунікувати з державною комісією ТЕБ та НС і шукати шляхи виходу з ситуації.

У свою чергу депутат Андрій Мілінчук зауважив: “Вжиті усі заходи, аби завтра державна комісія ТЕБ та НС розглянула послаблення карантинних вимог у “червоній” зоні. Нам потрібно дочекатись рішень органу державної влади”.

Не блокувати рух на трасі міжнародного значення закликає ковельчан депутат Сергій Кошарук. На його думку, це суперечить вимогам мітингувальників, адже вони таким чином перешкоджають роботі інших людей.

Потому обранці міської громади та керівники структурних підрозділів виконкому вийшли до підприємців та розповіли про ухвалені рішення.

Через деякий час люди розійшлися, але пообіцяли, що завтра о 12 годині, саме тоді заплановане засідання державної комісії ТЕБ та НС, знову відновлять свою акцію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: