20:06, 22 Січня 2020

Просять допомогти маленькому волинянину, який потребує пересадки печінки

У травні в родині Грицишинів народився малюк, однак він одразу почав боротися за своє життя. Для того, аби врятувати дитину сім’ї потрібно зібрати понад мільйон гривень.

Максиму Грицишину лише вісім місяців, однак рости йому доводиться у лікарні, адже власне від медиків залежить існування хлопчика. Наразі він знаходиться у Волинському обласному дитячому медичному територіальному об’єднанні на інтенсивній терапії.

Лікарі поставили Максиму невтішний діагноз — міліарна атрезія, цироз печінки, синдром портальної гіпертензії в стадії декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу ІІІ ст., гіперспленізм ІІст., хронічна печінкова недостатність, хронічна енцефалопатія.

Так, хлопчик потребує складної операції з пересадки печінки. На жаль, в Україні не так багато лікарів готові взятися за цей випадок.

Наразі, після обстежень виявили, що батько хлопчика, Андрій, може стати донором для сина. За пересадку готові взятися в клініці «Оберіг», проте наразі сума занадто велика для батьків.

Так, операція варту 1 281 012 гривень. Звісно, додатково потрібні будуть кошти й на реабілітацію. Проте зараз Максим має шанс на життя, якщо знайдуться люди, які готові допомогти.

Зробити це можна перерахувавши будь-яку суму батькам, адже навіть маленький внесок наближає їх до мети. Зробити це можна: через номер карткового рахунка в АТ КБ «ПриватБанк»: 5168757344200466. Отримувач: Грицишин Олена Василівна. Зв’язатися з батьком: +380(95)5197052.

Наразі спільними зусиллями зібрано понад 70 тисяч гривень. Стежити за перебігом збору та лікуванням можна на сторінці у «Фейсбуці», як сотворили, аби врятувати малюка.

Окрім того, Максим зараз не має достатньої ваги для проведення операції, тож батьки просять надати контакти педіатрів, або ж дієтологів, які можуть допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: