23:10, 01 Липня 2021

Прокурори відстояли вирок членам організованої групи, яка завдала волинянам шкоди на понад 2,1 мільйона гривень

Прокурори галузевого відділу Волинської обласної прокуратури відстояли в суді апеляційної інстанції вирок членам організованої злочинної групи, які злочинами завдали громадянам майнової шкоди на понад 2,1 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Як уже повідомлялося, 30-річний лучанин та двоє 25-річних жителів селища Любомль обвинувачувалися у вчиненні крадіжок, розбоїв, замаху на розбій та умисному пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу (ч. 5 ст. 185, ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 28 ч.2 ст. 194   КК України).

У період з лютого 2016 року по лютий 2017 року організована група вчинила 8 ретельно спланованих нападів на оселі волинян. Спільники довгий час спостерігали за майбутніми жертвами, вивчали їхній розпорядок дня, готували шляхи відходу, на злочин ішли у балаклавах та рукавичках, опісля позбувалися від одягу, телефонів, сім-карток та інших доказів.

Затримали зловмисників  26 лютого 2017 року після здійсненого ними нападу на оселю жительки Любомля, під час якого вони, залякавши жінку пістолетом,   зв’язавши та побивши її, розжилися цінностями й грішми на суму понад 537 тисяч гривень.

Луцький міськрайонний суд призначив організатору групи покарання у виді 12 років позбавлення волі, а його спільнику – у виді 9 років позбавлення волі, обом – із конфіскацією майна.

Ще один спільник, 25-річний житель Любомля, помер до постановлення вироку.

Рівненський апеляційний суд залишив  вирок суду першої інстанції у силі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: