21:49, 24 Червня 2021

Продаж землі через е-аукціони: Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо продажу земельних ділянок через електронні аукціони.

Як передає “Укрінформ”, про це свідчить інформація у картці законопроєкту №2195 на сайті Верховної Ради.

Зокрема, вказано, що Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони”.24 червня “повернули з підписом від Президента”.

Як повідомляв “Укрінформ”, Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” 18 травня 2021 року. Голова ВР підписав його 4 червня.

Документом, зокрема, передбачили запровадження продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них обов’язково через електронні аукціони в електронній торговій системі.

28 квітня 2020 року Президент підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення”, яким передбачено, що з 1 липня 2021 року громадяни України можуть набувати право власності на земельні ділянки сільгосппризначення площею до 100 га. З 1 січня 2024 року таку можливість отримають також юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати до 10 тис. гектарів землі.

Продаж державних і комунальних земель заборонили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: