12:36, 01 Липня 2022

Продавчиню алкогольного сурогату у Луцьку оштрафували на 6800 гривень

У Луцькому міськрайонному суді Волинської області вчергове відбувся розгляд протоколу про адміністративне правопорушення, який склав інспектор департаменту муніципальної варти Луцької міської ради за порушення ч. 3 ст. 156 КУпАП, а саме: продаж сурогатного алкоголю на території ринку «Лучеськ».

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Продавчиня не вперше «приторговувала» розведеним етиловим спиртом з-під прилавка та була притягнута до адміністративної відповідальності, проте і надалі реалізовує «сурогат».

Згідно постанови суду, цю громадянку визнали винною у вчиненні правопорушення та застосували адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 6800 гривень.

Інспектори департаменту муніципальної варти і надалі проводитимуть рейди з виявлення фактів продажу сурогатного алкоголю на території Луцької міської територіальної громади. Якщо Вам відома інформація про здійснення незаконної торгівлі алкоголем чи тютюновими виробами, просять телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 000 06 79; 066102 11 02 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp, на вищевказані номери телефонів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: