23:25, 12 Травня 2022

Проаналізували виконання бюджету Ковельської громади за перший квартал

Сьогодні на засіданні виконкому про підсумки виконання міського бюджету за перший квартал 2022 року звітував заступник начальника фінансового управління Богдан Дяків.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Він повідомив, що незважаючи на вкрай складні для економіки територіальної громади умови, пов’язані із збройною агресією росії та встановленням на території нашої держави воєнного стану, за основними джерелами доходів загального фонду бюджет виконаний на 105,6 %.

Приріст власних доходів до відповідного періоду попереднього року становить 14,4 % – понад 17 мільйонів гривень.

До спеціального фонду отримали – 5,64 мільйона гривень. Це менше, ніж торік на 1,755 мільйона гривень.

Як зауважив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, на це є об’єктивні причини. На початку війни, щоб підтримати місцевий бізнес, рішенням сесії звільнили від плати суб’єктів господарювання, які орендують нежитлові приміщення та індивідуально визначене майно комунальної власності. А також – за тимчасове користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами, які перебувають у власності Ковельської громади.

Міський голова Ігор Чайка закликає ковельчан та мешканців сіл сплатити податок на нерухомість та землю, адже у першому кварталі до місцевого бюджету надійшла лише половина запланованої суми.

Погодили на виконкомі і зміни до головного фінансового документа територіальної громади. Зокрема, вони стосуються внутрішнього перерозподілу асигнувань головного розпорядника коштів – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Ухвалили рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

На цьому ж засіданні затвердили склад топонімічної комісії, підтримали рішення про проведення конкурсу з визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в Ковельській територіальній громаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: