09:13, 22 Березня 2023

Про наповнення бюджету у період воєнного стану податківці інформували лідерів громадських інституцій Волині

Стан справ щодо сплати податків у період воєнного стану став темою обговорення на засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області 20 березня.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДПС у Волинській області.

Про основні показники наповнення бюджетів усіх рівнів протягом 2022-2023 років, надання адміністративних послуг та комунікаційні можливості для якісного діалогу з ДПС громадських лідерів Волині інформував в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

«Задля виконання завдань із наповнення бюджету ми активно спілкуємося з представниками реального сектору економіки, які залишаються надійними партнерами держави. Якісне обслуговування  та конструктивний діалог зі сумлінним бізнесом задля спільної мети – фінансової самостійності країни та посилення обороноздатності, наш пріоритет у новому 2023 році», – запевнив учасників засідання Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що  зразкова податкова дисципліна платників – серед першочергових умов фінансування оборонних заходів та соціальної сфери на належному рівні.

«Початок року демонструє приріст надходжень до бюджетів усіх рівнів. Упродовж двох місяців поточного року в області сплачено на третину більше податкових платежів. Зокрема, внесок платників податків Волині – понад 2,5 мільярда гривень платежів. Незмінним показником якісного податкового супроводу господарюючих суб’єктів, окрім позитивної динаміки залучення податкових надходжень, є ріст кількості платників податків», – підкреслив Сергій Лисеюк.

Довідково: на Волині станом на 1 березня 2023 року з перебуває на обліку 40,8 тисячі підприємців-фізичних осіб і 25,6 тисячі юридичних осіб. Вже цього року в області започаткували діяльність 115 юридичних осіб і 934 підприємці-фізичні особи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: