12:45, 27 Червня 2019

Про бажання «на руки» при продажі нерухомості

«Хочу стільки на руки» — знаменита фраза клієнта, яка означає те, що на зустріч агент повинен принести не тільки договір, але й кейс з необхідною сумою.

“Професійний агент ніколи не дасть гарантій щодо остаточної ціни продажу, – зауважує менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта нерухомість» Дмитро Хоміч. — Так само, як найбільший банк країни не дасть Вам гарантій, що 1 січня 2020 року він продасть Вам валюту за курсом, який подобається Вам. В обидвох випадках діє ринок”.

Продаж з професійним ріелтором відбувається за максимально можливою ціною в конкретний момент часу. Для цього він і потрібен, той «рієлтер» У нього сталеві … нерви, хороші навички концентрації й управління попитом, а також – статистика продажів в реальному часі.

Він знає “воронку цін” і дасть Вам сигнал, коли продавати – найвигідніше. Він не реагує на покупця, який кричить на нього «або зараз даєте відповідь, або я йду», тому що знає, за скільки продали дві сусідні квартири і які ціни озвучили на п’ять сусідніх об’єктів. Він доведе угоду до кінця так, щоб у всіх учасників було відчуття «переможця».

“Як довіряти агенту? Ми честолюбні і заробляємо за рахунок рекомендацій. Якщо Іван Іванович буде з Вас сміятися, тому що Ви задешево продали квартиру або взагалі не змогли її продати — Ви ніколи не порадите свого ріелтора Івану Івановичу. Ми це знаємо, Ви це знаєте, тому професійний агент краще відмовиться від потенційної невдачі, аніж погодиться розповідати Вам про єдинорогів на веселці, які купують квартири, виходячи виключно із побажань продавця”, — зазначає експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: