08:15, 29 Червня 2020

Президентські вибори у Польщі: у другий тур виходять Дуда та мер Варшави

У другому турі президентських виборів у Польщі приймуть участь чинний президент Анджей Дуда та мер Варшави Рафал Тшасковський.

Як повідомляє “Європейська правда” із посиланням на “Onet.pl”, про це свідчать результати екзи-полів, підготовлених Ipsos.

Згдіно екзит-полам, за чинного президента Анджея Дуду віддали голоси 41,8 % виборців. Натомість, за опозиціонера Тшасковського – 30,4 %.

На третьому місті – незалежний кандидат Шимон Головня. За ного віддало голоси 13,3 % виборців. Ще 7,4 % — у кандидата від ультраправої “Конфедерації” Кшиштофа Босака, 2,9% — від лівого кандидата Роберта Бедроня.

Сенсацією став низький результат лідера “селян” Владислава Косіяк-Камиша — згідно екзит-полам, за нього проголосувало лише 2,6 %.

Решта кандидатів не набрали і одного відсотку.

Варто зазначити, що через епідемію коронавірусу голосування дозволили і через пошту – це може дещо змінити результати. Також у зв’язку з пандемією COVID-19 вибори проводяться в санітарному режимі. На дільницю можна зайти тільки в масці, на вході встановлені санітайзери, кількість людей, які одночасно перебувають у приміщенні, обмежують.

Другий тур президентських виборів у Польщі має відбутися 12 липня. Як очікується, Анджей Дуда може розраховувати на голоси Босака, в той час, як решта кандидатів скоріш за все підтримують опозиціонера.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: