17:06, 08 Серпня 2021

Президентські амбіції, Львів майбутнього та українці, які «розслабляються»: Садовий виступив на гутірковій сцені «Бандерштату»

Українці, які вірять в казки, майбутнє Львова та політичні амбіції: мер Львова став гостем гутіркової сцени «Бандерштату».

Гутірка із багаторічним мером Львова Андрієм Садовим відбулася у рамках другого дня фестивалю «Бандерштат» 8 серпня.

З його слів, українці вміють добре мобілізуватися у критичний момент. Наприклад, на старті незалежності студенти організували голодування, скинувши з посади прем’єра Масола, але потім розслабилися. Так само Помаранчева революція – ми показали всьому світу, які ми круті і розслабилися. Нині, на сьомому році війни з Росією досі значний відсоток українців вважає себе єдиним народом з росіянами. У Польщі, коли формувалася «Солідарність», чітко знали, хто буде прем’єр-міністром, яким буде курс країни.

«Ми робимо революцію, показуємо, які ми круті, а потім починаємо здуватися, бо віримо в казки, в те, що все якось саме відбудеться. Не маючи стратегії, цілі, нікуди не прийдеш. Наша мета, маючи крутий потенціал, спільно визначити цілі, з якими прийдемо у майбутнє. Якби на митниці припинили корупцію, ми мали б ще один бюджет, але багато хто з багатих людей, у то му числі, на Волині, не були б більше такими багатими», – зауважив він.

Говорячи про Львів через 5-10 років, Андрій Садовий розповів, що бачить його містом, що стане Меккою для митців, музикантів, письменників, художників. Коли живеш у середовищі мудрих, креативних, класних людей. Ти сам підіймаєшся.

Він вважає, що у час війни українцям потрібно бути разом, конкурувати треба з іншими країнами, а не всередині країни, тому що це глупота. До прикладу, йдеться про допомогу маленьким громадам у написанні стратегій.

Також у Львові організовують школи головного архітектора, правника, фінансиста, еколога для усіх охочих пройти навчання та тренінги.

На запитання про президентські амбіції він відповів, що ніколи в житті не планував міським головою.

«За станом на 2020 рік місто могли взяти в управління люди, які, на мою думку, не мають морального права на це. Мені треба було кинути місто напризволяще? Тому я пішов і вставив. Чим більше на мене було наїздів, тим краще, мене це закручує. У мене я амбіція жити в успішній Україні і я готовий робити для того все можливе. Не казати «оберіть мене і я вам десь зроблю», а робити там, де ти є», – сказав він.

Бандерштатівців він закликав більше читати книжок, а не споживати інформацію, яку вже дають підготованою в інтернеті. Книжка, мовляв, розвиває критичне мислення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: