18:00, 25 Вересня 2019

Президент України показав в ООН, якою кулею вбили Василя Сліпака

Президент України Володимир Зеленський з трибуни Генасамблеї ООН розповів історію оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі внаслідок російської агресії.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Кожен з вас міг би почути його неймовірний спів. Але є, на жаль, річ, яка не дозволить вам цього зробити. Вона виглядає отак”, — заявив Зеленський і показав присутнім кулю калібру 12,7.

“Людину, про яку я вам зараз розповів, звали Василь Сліпак. Він загинув на Донбасі від російської агресії”, — підкреслив глава держави.

Виступаючи раніше у вівторок на саміті Цілей сталого розвитку, Зеленський заявив, що головною перешкодою сталому розвитку України є війна внаслідок російської агресії, і закликав міжнародне співтовариство до підтримки у досягненні миру в Україні.

Василь Сліпак — український оперний співак (бас-баритон), соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник бойових дій під час війни на Сході України, позивний «Міф».

Народився у 1974 році Львові. Майже двадцять років прожив за кордоном.

Тричі був на фронті на Сході України. Воював у Пісках у районі Донецького аеропорту. Брав участь у боях за Авдіївку у складі 1-ї окремої штурмової роти 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу. Повернувся пораненим. Вдруге поїхав на фронт у вересні 2015 року, у Водяне, на лінію зіткнення, у жовтні повернувся до Парижа. В червні 2016 року знову поїхав на Донбас. 29 червня 2016 року загинув у бою від кулі снайпера.

У лютому 2017 року Василю Сліпаку посмертно присвоїли звання Героя України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: