08:15, 30 Квітня 2022

Президент сказав, коли налагодиться постачання пального в Україну

Систему постачання пального в Україну вдасться забезпечити протягом найближчих одного-двох тижнів.

Про це у вечірньому відеозверненні сказав Президент Володимир Зеленський, передає «Укрінформ».

“Уряд України сьогодні розглядав питання ліквідації дефіциту на ринку пального. Черги та зростання цін на заправках є в багатьох областях нашої держави. Окупанти цілеспрямовано знищують інфраструктуру для виробництва, постачання та зберігання пального. Росія також заблокувала наші порти, і тому миттєвих рішень для заповнення дефіциту немає. Але урядовці обіцяють, що протягом тижня, максимум, двох буде забезпечена така система постачання пального в Україну, яка зможе не допускати дефіциту”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що після ракетного удару російських агресорів по Кременчуцькому нафтопереробному заводу це – складне завдання.

“Але урядовці разом із постачальниками пального, разом із трейдерами та мережами мають виконати й це завдання, хоч би як було складно. Впевнений, виконають. Маємо брати у Європейському Союзі стільки пального, скільки необхідно зараз для наших громадян”, – сказав президент.

Міністерство економіки обіцяє упродовж наступних семи днів ліквідувати дефіцит пального, оскільки оператори мають законтрактовані обсяги на території Західної Європи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: