22:01, 07 Січня 2023

Президент анонсував нові санкційні списки росіян, які виправдовують державу-терориста

В Україні вже з’явився перший санкційний список щодо громадян рф і повʼязаних з ними осіб, які виправдовують війну з нашою державою чи оспівують державу-терориста, і у подальшому будуть наступні рішення щодо санкцій стосовно цих осіб.

Про це у своєму зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент «Укрінформу».

Він повідомив, що у суботу підписав укази про введення в дію рішень РНБО. За його словами, 7 січня відбулося чергове засідання Рада національної безпеки і оборони України, на якому затвердили загальний план роботи РНБО в 2023 році.

«Це буде точно не менш потужно, чим у попередні роки», – сказав Президент.

«Головний пріоритет – це убезпечення нашої незалежності, зміцнення нашої здатності оборонятись – усіма кроками, які необхідні, усіма засобами, які спрацюють. І є проміжний підсумок у роботі щодо багатьох громадян росії та повʼязаних з нею осіб, які виправдовують війну, допомагають її вести чи оспівують державу-терориста. Сьогодні є перший такий санкційний список – будуть наступні рішення по санкціях проти таких осіб», – зазначив Зеленський.

Президент поінформував, що усі, чий голос звучить в унісон із гуркотом російської артилерії, будуть ізольовані від цивілізованого світу.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” про застосування персональних санкцій до низки російських акторів та виконавців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: