19:50, 26 Січня 2022

Презентували зміни до схеми організації дорожнього руху у центрі Володимира

26 січня у міській раді відбулась презентація змін до схеми організації дорожнього руху. Участь у заході взяли міський голова Ігор Пальонка, перший заступник міського голови  Ярослав Матвійчук, депутати міської ради, представники комунальних підприємств та управління інфраструктури.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської громади.

Рішення, які покликані поліпшити безпеку та зручність учасників дорожнього руху, презентував директор ТОВ «УРБАН ПРОМО», експерт з питань транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху, кандидат технічних наук з транспортних систем Роман Зубачик.

Два місяці тому проектанти уже презентували схему дорожнього руху, у якій запропонували рішення щодо облаштування у місті декількох кілець руху, а саме на перехрестях вулиць Данила Галицького – Луцька –  Ковельська,  Генерала Шухевича – Ковельська та Степана Бандери – Устилузька.

Врахувавши зауваження та пропозиції депутатів та громадськості, до схеми були внесені зміни. Таким чином, сьогодні презентували схему руху зі змінами для двох десятків вулиць міста.

Значну увагу у новій схемі приділено питанню парковок. Зокрема, у планах є облаштування еко-паркінгу на вул. Ковельській (район ЗОШ № 3). Також важливим є питання налагодження схеми руху та паркування  на вул. проф. Бобка (район магазину АТБ).

Протягом двох тижнів до запропонованої схеми організації дорожнього руху іще можна буде вносити зміни, після чого її буде остаточно затвердили. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук також зазначив, що у планах є розробка схеми облаштування паркінгів та велотрафіку на території всього міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: