13:33, 01 Грудня 2021

Презентували схему організації дорожнього руху у центрі Володимира-Волинського

30 листопада у Володимир-Волинській міській раді відбулася презентація рішень по схемі організації дорожнього руху у центральній частині міста. Презентація відбулася за участю першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, депутатів міської ради, представників комунальних підприємств міста та управління інфраструктури.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Презентував рішення, які мають допомогти поліпшити безпеку та зручність усіх учасників дорожнього руху, директор ТОВ «УРБАН ПРОМО», експерт з питань транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху, кандидат технічних наук з транспортних систем Роман Зубачик.

Зокрема, озвучили пропозицію облаштувати у місті кілька кілець руху, зокрема на проблемних перехрестях, що на вулицях Данила Галицького, Луцької та Ковельської, а також Генерала Шухевича та Ковельської, Степана Бандери та Устилузької.  Це, згідно з транспортним моделюванням, значно полегшить та зробить безпечнішим рух автомобілів. Під час презентації також говорили про можливість облаштування паркінгу на вулиці Ковельській (в районі ЗОШ № 3) та на вулиці 20-го липня.

Загалом нове планування, яке може обійтися у 13 мільйонів гривень, торкнеться 19 вулиць Володимира-Волинського. Найдорожчим має бути переоблаштування Ковельської.

Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, до кінця року планують провести моделювання потоку транспорту в місті. Також проектній групі поставили завдання розглянути можливість збільшення паркомісць у центральній частині міста – зокрема, біля площі Героїв з боку вулиць Ковельської-Шевченка та біля культурно-мистецького центру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: