13:05, 17 Серпня 2021

Презентували перший колектив із переліку учасників «Art Jazz Cooperation-2021»

Презентуємо вашій увазі перший колектив із переліку учасників «Art Jazz Cooperation-2021» — неповторні Igor Zakus feat Barvy.ua від «ART JAZZ SCHOOL 2021».

Про це інформують на сторінці Луцького джазового клубу у “Фейсбук”.

Колектив без сумнівів заворожує магією звуків та енергетикою. Отож, давайте познайомимо вас трішки ближче.

Ігор Закус: бас-гітарист, композитор, викладач, засновник проекту «Jazz Kolo». В його музиці є все – техніка, вражаюча мелодика, справжня українська співучість та індивідуальний саунд.

Олег Марков: відомий педагог, ударник, перкусіоніст, композитор, аранжувальник. Його скромно називають молодою зіркою української джазової сцени.

Денніс Аду: український трубач, викладач, бенд-лідер. Лідер таких проектів як Денніс Аду Квінтет, септет та Біг-Бенд.

Юрій Середін: композитор, піаніст, досвідчений викладач. Пише музику до кіно та серіалів та постійно виступає як лідер і сайдмен в українських та міжнародних проєктах.

Богдана Винницька: українська співачка, композиторка та піаністка. Заграла понад 1000 концертів в 25 країнах світу. Диски за її участі видавалися в Україні, Польщі, Німеччині, Японії.

Вікторія Лелека: українська співачка, композиторка та актриса, що творить та навчається в Німеччині. Засновниця етно-джазового гурту “LELÉKA“, в якому разом з музикантами зі Швеції, Німеччини та Польщі сплітає український народний мелос з джазом.❕❕❕❕❕❕❕❕❕❕

Окрім основного виступу під час фестивалю, викладачі «ART JAZZ SCHOOL 2021» підготували масштабний майстер клас. Заняття відбудеться на території луцького замку 28 серпня о 14.30. Вхід — вільний для усіх охочих.

На занятті майстер-класу учасники навчатимуться поєднанню джазових та народних мотивів в імпровізації, аранжуванню українських народних пісень в джазі, джазовим та етнічним варіантам вокальної імпровізації та багато іншого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: