09:42, 29 листопада 2021

Представники влади перевірили пункти вакцинації на Старовижівщині

Злагодженість роботи та доступність для населення – за таким принципом у Ковельському районі працюють центри вакцинації та пункти щеплень населення. Одні із таких, 28 листопада на території сіл Буцинь, Велимче, Купичів, Кримне перевірили  представники  районної влади спільно з представниками органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Посадовці особисто спілкувалися з медичним персоналом і відвідувачами, а разом з тим, обстежували умови, технічне забезпечення закладів і локацій, де вони облаштовані, провели моніторинг з дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Нині отримати належний захист від коронавірусної інфекції може кожен охочий, варто лише прийти до центру вакцинації чи пункту щеплень з паспортом. Тут створили всі умови, щоб люди знали, куди прийти, що саме в їхньому населеному пункті є можливість вакцинуватися.

Загалом у районі діють 26 пунктів щеплень, три центри вакцинації та мобільні бригади. Імунізуватися тут можна всіма чотирма видами вакцин: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty (Pfizer/BioNTech)  та Moderna.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: