18:53, 25 листопада 2022

Представники обласної влади проінспектували Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Голова обласної ради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко спільно із депутатами обласної ради Ігорем Лехом, Володимиром Бондарем, Анатолієм Вітівим і Юрієм Ройком першими оглянули нові площі та ознайомилися з останніми здобутками обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Керівник волинської «екстренки» Володимир Шмаль нагадав, що упродовж двох років повністю оновили увесь парк карет швидкої допомоги.

«У нас є 72 бригади, кожна з яких сьогодні їздить на новому спецавтомобілі. А сучасний транспортний засіб із новітнім обладнанням – це швидкий доїзд, а отже – врятовані життя. Тепер ми працюємо над поліпшенням умов праці нашого персоналу, вони заслуговують на комфортні умови», – наголосив він.

Упродовж останніх двох років приміщення центру зазнало суттєвих змін. Там, де ще донедавна були господарські приміщення та гаражні бокси, сьогодні вирує офісне життя. В результаті перетворень нові, більш комфортні умови роботи тепер отримали працівники навчально-тренувального відділу, автомобільно-експлуатаційного (диспетчер, інженер з безпеки руху, головний механік, начальник гаража), та  відділу автоматичних систем управління та зв’язку відділу (чотири працівники, які відповідають за програмне забезпечення оперативно-диспетчерської служби). Тут також передбачили кімнату для нарад та простору залу для проведення теоретичних навчальних занять для працівників центру.

«Це приміщення водночас слугуватиме й аудиторією для студентів  Волинського медінституту, який готує для служби екстреної допомоги парамедиків. Це – головний працівник служби екстреної медичної допомоги, який, приїжджаючи на виклик, має вміти усе на рівні із лікарем. Навчальна програма у них значно ширша, аніж у фельдшерів, які є у більшості наших бригад», – зауважив Володимир Шмаль.

«Парамедик – це нова спеціальність, яка цьогоріч з’явилась у Волинському медінституті. В Україні є лише два навчальних заклади, включно із нашим, які сьогодні готують таких вкрай потрібних фахівців», – додав голова обласної ради Григорій Недопад.

Керівник служби екстреної допомоги подякував голові та депутатам Волиньради за сприяння у виділенні окремого приміщення для розташування адміністрації закладу, адже досі вони були змушені тіснитись на невеликих пристосованих площах.

«Ви також не стояли осторонь і всіляко допомагали облаштувати і нові приміщення, і прилеглу територію. Тепер тут просторо, світло і сучасно»,  – підсумував Володимир Шмаль.

Він також подякував за передане обласною радою шиномонтжне обладнання для потреб центру. «Наше автогосподарство налічує 98 автомобілів, і всі вони двічі на рік потребують заміни гуми, відтак, маючи власну шиномонтажку ми ощадимо понад 800 тисяч гривень щороку», – наголосив Володимир Шмаль.

Голова обласної ради Григорій Недопад та обранці громади були вражені об’ємами та якістю виконаних робіт.

«Нам хочеться лише висловити щиру вдячність керівництву центру за те, що вони у такий скрутний для держави час зуміли зекономити та здійснити усі ці перетворення. Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт уже сягнула майже трьох мільйонів гривень і це ще не кінець, адже триває утеплення фасадів. Ми зі свого боку будемо й надалі всіляко сприяти цьому успішному підприємству, адже воно з вірою у перемогу працює на перспективу», – резюмував голова Волиньради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: