10:38, 17 Вересня 2020

Представники міської влади розповідали лучанам про переваги встановлення ІТП

Під час зборів мешканців багатоповерхівок щодо безоплатного встановлення індивідуальних теплових пунктів італійського виробника «AMARK» розповідають про ті очевидні переваги, які забезпечують ІТП.

Про це у «Фейсбук» повідомляє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«На зборах мешканців щодо безоплатного встановлення індивідуальних теплових пунктів італійського виробника «AMARK» розповідаємо про ті очевидні переваги, які забезпечують ІТП, а це – економія на опаленні від 30 %, рівномірний розподіл тепла однаково в усіх квартирах, автоматичне регулювання рівня обігріву залежно від погодних умов і побажань мешканців. На жаль, окремі особи маніпулюють на цій темі, намагаючись заробити собі політичні бали, лякаючи людей абсолютно неправдивою інформацією. Насправді ще жодна громада на відмовилася від ІТП, які ми встановлюємо у багатоквартирних будинках безкоштовно для людей. Уже встановили близько 70 приладів. А той факт, що обладнання перебуватиме на балансі ДКП «Луцьктепло», прописаний у міжнародному договорі та є однією з необхідних умов для отримання гранту. Жодних підводних течій ця програма не приховує. Раніше деякі ОСББ Луцька купували і встановлювали ІТП у своїх будинках за власний кошт і це вартувало кожній сім’ї не одну тисячу гривень. Ми ж встановлюємо ІТП найкращої якості, рівних яким немає в України, при цьому мешканці не несуть жодних витрат за їх придбання. Плата за обслуговування становитиме всього 15-20 гривень на місяць із квартири, адже працівники підприємства надаватимуть послуги з регулювання роботи обладнання.

Перевагою наших зустрічей у дворах будинків є можливість обговорення та вирішення проблем того чи іншого двору і будинку. Всі звернення та пропозиції людей беремо до уваги і спільно вирішуємо їх. Сьогодні обговорили нагальні питання мешканців будинків на проспекті Соборності, 9, 30, Конякіна, 12, 12а. Серед найважливіших – перенесення смітників і створення відгородженої території для сміття на проспекті Соборності, 9, облаштування освітлення, допомога в діяльності ОСББ та ін. Дякую всім учасникам зустрічей за те, що знаходите час і виявляєте ініціативу по розвитку своїх дворових територій і будинків»,  – пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: