17:26, 10 Серпня 2021

Представники міської влади проінспектували роботи з капітального ремонту доріг та дворів Луцька

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук, секретар міської ради Юрій Безпятко та директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк ознайомилися із ходом ремонтних робіт на дорогах та у дворах міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Першочергово посадовці проінспектували ремонт на проспекті Волі. Станом на сьогодні тут ідуть підготовчі роботи з влаштування нижнього шару проїжджої частини. До кінця року запланували завершити основні ремонтні роботи, нанести тимчасову розмітку та дозволити рух транспорту.

Окрім того, триває капітальний ремонт дворів на вулиці Сухомлинського, 2, проспекті Соборності, 5, 19, розпочато ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 9, 9а.

“Роботи активно тривають. На проспекті Волі основні сили було спрямовано на ремонт проїжджої частини, щоб в найкоротший термін відкрити вулицю для автомобільного транспорту. Паралельно ведуться роботи з вкладання велодоріжок, облаштування паркомісць, заміни мереж. Наступного тижня запланували завершити вкладання нижнього шару асфальту від вулиці Шопена до вулиці Вавілова.

Ведуться роботи і на багатьох прибудинкових територіях. Найближчим часом починатимуться роботи на вулиці Генерала Шухевича, 1, 3, проспекті Перемоги, 18, 20, 22, 26, плануємо також зробити ремонт на проспекті Перемоги, 25, 25а. Далі будемо орієнтуватись по тому, наскільки підрядники зможуть виконати заплановане, зважаючи на погодні умови.

Окрім того, сьогодні розпочали ремонт площі перед Палацом урочистих подій”, – розповів міський голова Ігор Поліщук.

Завершуються також ремонтні роботи на вулиці Кривий Вал.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: