10:11, 14 Лютого 2019

Представили логотип святкування 590-ї річниці з’їзду монархів у Луцьку. ФОТО

Невпинно наближається святкування надзвичайно важливої дати у історії нашого міста – 590-ї річниці з’їзду європейських монархів у Луцьку. Відтак, сьогодні у стінах музею історії Луцького братства члени оргкомітету зустрілись на презентації символіки З’їзду та ознайомились з правилами її використання.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На захід також завітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

«Ця подія уже сьогодні переростає місто Луцьк, Волинь; привертає увагу багатьох українців, істориків. Це чудово, що наші перші кроки були зроблені у вірному напрямку. Безумовно, ми розуміємо, що сьогодні ми працюємо уже на 600-річчя, над тим, щоб ця дата стала відомою та знаковою у житті українців та усієї держави», – розповів він та висловив подяку усім, хто долучився, до організації майбутнього святкування.

Презентацію провела начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, ознайомивши присутніх із логотипом події, його можливими розмірами та варіаціями на різного типу сувенірній продукції, та розповівши про двомовний logobook, що стане у нагоді дизайнерам та оформлювачам у підготовці святкування. Також вона вислухала пропозиції та зауваження членів оргкомітету, пообіцявши, що їх обов’язково врахують при роботі над логотипом, присвяченим 600-літтю події.

Опісля цього провідний науковий співробітник музею Олена Бірюліна провела лекцію «Луцький з’їд 1429 року: джерела та інтерпретації», розповіла про передумови з’їзду, повістку дня, учасників, фактографію і хронологію з’їзду, а також про найновіші дослідницькі версії та головні результати форуму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: