21:29, 18 Вересня 2020

Правоохоронці Турійщини навчають дітей правил безпеки дорожнього руху, граючись

На території області тривають заходи щодо попередження дитячого травматизму. Аби вберегти дітей від можливих дорожньо-транспортних пригод, поліцейські Турійського відділення поліції на базах шкіл вчать їх правил безпеки дорожнього руху. 

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Діти разом з правоохоронцями в інтерактивній формі ознайомлюються з дорожніми знаками для пішоходів, світлофором та його призначенням, безпечними місцями переходу вулиць. А аби закріпити весь теоретичний матеріал, вони приміряють на себе ролі учасників дорожнього руху – пішохода та водія, та вже на практиці демонструють свої знання та вміння.

Школярі не втрачають можливостей та використовують час спілкування з поліцейськими на повну, тому побути за кермом службового автомобіля, відчути себе регулювальником та поліцейським – важливий пункт зустрічей.

До слова, спілкування працівників поліції із юними учасниками дорожнього руху стали вже доброю традицією на теренах Волинської області. Правоохоронці розповідають, що намагаються доносити важливу інформацію дітям весело, в ігровій формі, адже це допомагає зосередити їх увагу та зробити запам’ятовування більш ефективним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: