17:35, 11 Січня 2019

Працівники Луцького міського центру зайнятості побували в обласному госпіталі ветеранів війни

У Новому році з побажанням активності, цілеспрямованості, цікавих справ, яскравих вражень, впевнено іти до мети і перемагати завітали фахівці Луцького міського центру зайнятості до Волинського обласного госпіталю ветеранів війни, аби зустрітися з військовослужбовцями, учасниками операції об’єднаних сил, які у медичному закладі отримують стаціонарне лікування.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Під час зустрічі Олеся Оласюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних, ознайомила присутніх із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, зокрема, відкриття власної справи за сприянням центру зайнятості та отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Про можливості та переваги ведення бізнесу можна дізнатися у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. Військовослужбовцям презентували інноваційні сервіси центру зайнятості: відео-резюме; відео-вакансія; skype-співбесіда з роботодавцем; електронний кабінет безробітного; електронна черга.

У ці Різдвяні святкові дні учасники бойових дій на Сході України взяли участь у майстер-класі від Тамари Федоренко з прикрашення печива. Цікаво було спостерігати як солодощі в руках військовослужбовців перетворювалися на новорічні прикраси. Зустріч відбулася у домашній атмосфері, присутні обмінялися Новорічними привітаннями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: