Працівники “Facebook” не можуть потрапити у офіс через збій. Про неможливість працювати повідомив журналіст видання “The New York Times” Райан Мак, — інформує “24 техно”.

Працівники “Facebook” не можуть працювати: у внутрішніх програмах теж збій

Окрім того, що не працює мережа Facebook, збій стався також й у внутрішніх мережах.

Не працюють не тільки сервіси і застосунки “Facebook”, але і внутрішні інструменти та комунікаційні платформи, включно з “Workplace”. Ніхто не може виконувати свою роботу,
– мовиться у повідомленні.

Тобто працівники компанії не можуть почати працювати над відновленням роботи соцмережі. Про це розповіли кілька людей, з якими спілкувався журналіст.

Заблокований навіть фізичний вхід в офіс

Інша журналістка видання Шира Френкель написала, що через збій працівники не можуть навіть фізично потрапити в офіс компанії. Зокрема для того, щоб почати вирішувати проблеми з роботою “Facebook”.

Працівники Facebook фізично не можуть потрапити в офіс, щоб оцінити масштабні проблеми, адже не працюють електронні перепустки,
– мовиться у повідомленні.

Це трапилось через те, що працівників не впускає в офіс система безпеки.

Масштабний збій у роботі соцмереж: що відомо

Ввечері 4 жовтня у роботі популярних соцмереж “Facebook” та “Instagram” стався масштабний збій. Аналогічна ситуація у мессенджері “WhatsApp”.

Згодом перестали працювати “TikTok”, а також “Netflix”, “Twitter” та “Google”. Причини та терміни усунення проблем досі невідомі.

Станом на вечір, 4 жовтня, глава “Facebook” Марк Цукерберг вже втратив 6,6 мільярда доларів. Це трапилось на тлі збою у відомих мережах та мессенджері.