09:42, 27 Жовтня 2020

Працівники ДКП «Луцьктепло» ліквідовують витоки на тепломережах

У порівнянні з попереднім тижнем, завдяки зусиллям працівників підприємства, кількість витоків на теплових мережах зменшилася. Однак, залишається дев’ять напрямків,де через витоки споживачі не отримують послугу з централізованого опалення. Нині підприємство концентрує зусилля на чотирьох з них.

Про це повідомляють на сторінці ДКП «Луцьктепло» у «Фейсбук».

В суботу, 24 жовтня розпочалися роботи з ліквідації витоку на тепловій мережі вул. Даньшина, де без опалення залишаються житлові будинки на вул. Даньшина, 1, вул. Гнідавській, 40, вул. Черняховського, 1, вул. Потебні, 52, 52-в, 58, 58-а. Після виконання земляних робіт стала очевидною необхідність заміни ділянки трубопроводів централізованого теплопостачання протяжністю понад 30 м. 26 жовтня на ділянці заершували зварювальні роботи. Наповнення мереж та відновлення послуги – 27 жовтня.

26 жовтня,розпочалися роботи з ліквідації витоку на просп. Молоді, де без якісної послуги з централізованого опалення залишаються будинки на просп. Молоді, 23 та просп. Соборності, 13, 13-а. Надати послугу за постійною схемою виявилося неможливим через аварійний витік на мережі, що заходить з боку просп. Молоді, 23. При цьому здійснили спробу забезпечити ці будинки послугою за реверсною схемою, однак потужності реверсу виявилася достатньою лише для часткового прогріву будинку на просп. Соборності, 13-а. Відтак, послугу відновлять після ліквідації витоку на мережі. Працівники підприємства виявили конкретне місце витоку та виконали земляні роботи 26 жовтня. Роботи з ліквідації витоку та відновлення послуги за постійною схемою запланували на 27 жовтня. Наголошують, що відсутність послуги за даним напрямком не пов’язана з влаштуванням в будинку на просп. Соборності, 13-а ІТП.

26 жовтня розпочалися розкопки на просп. Соборності, де без послуги залишаються будинки на просп. Соборності, 8, 10, вул. Кравчука, 12. Виконання основних робіт та відновлення послуги запланували на 27 жовтня.

«Із завершенням робіт за цими напрямками розпочнуться роботи з ліквідації витоків на інших ділянках. Зокрема, на вул. Лесі Українки, 23 – вул. Сенаторки Левчанівської, 1, 5; вул. Архітектора Метельницького, 4, 6; вул. Конякіна, 21; вул. Писаревського, 9-11, вул. Гулака-Артемовського, 3.

Звертаємо також увагу, що тимчасова відсутність послуги з централізованого опалення на вул. Домни Гордіюк, 4-а, 39 пов’язана з налаштуванням роботи ІТП, що буде завершено найближчим часом»,  – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: