17:55, 30 листопада 2021

Працівників Волинської ОДА відзначили нагородами

Працівників Волинської ОДА відзначили за опанування цифрових навичок та успішне проходження національного тесту «Цифрограм».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка його заступниця Вікторія Левчук сьогодні, 30 листопада, вручила відзнаки працівникам ОДА.

Відтак, подяки голови облдержадміністрації отримали:

Оксана Аршулик – головний спеціаліст-бухгалтер відділу регіональної політики та фінансового забезпечення управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації;

Олена Бегаль – начальник відділу міжнародної технічної допомоги управління зовнішніх зносин та міжнародної технічної допомоги департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів облдержадміністрації;

Світлана Твердохліб – головний спеціаліст відділу дошкільної загальної середньої освіти управління освіти науки облдержадміністрації;

Яна Літвін – головний спеціаліст відділу державно-приватного партнерства управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації.

Окрім того, усні подяки оголосили:

Андрію Пирогу – заступнику начальника управління житлово-комунального господарства ОДА;

В’ячеславу Кривенюку – заступнику керівника апарату ОДА;

Марті Стамбульській – головному спеціалісту відділу природно-заповідної справи та екомережі управління екології та природних ресурсів ОДА.

«Лише за декілька місяців на Волині тест «Цифрограм» пройшли 4 тисячі людей, з них 950 – держслужбовці. Я вдячна усім, хто долучився до національного тестування і своїм прикладом показав, що бути сучасним та мати цифрові навички – це одна із складових розвитку області. Хочу зауважити, що цифровий розвиток регіону – це командна гра, від якої залежить не тільки особисто наше майбутнє, а майбутнє наших дітей, – зазначила Вікторія Левчук. – Також приємно вражена, що на Фейсбук-сторінку Цифрової трансформації Волинської області велика кількість людей надсилають свої результати проходження тесту і це означає, що все більше волинян долучається до освоєння цифрових навичок».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: