20:01, 07 Грудня 2019

Пожежа в одеському коледжі: поліція встановила перших підозрюваних

За результатами вже проведених слідчих дій готують, та після погодження з прокуратурою Одеської області, повідомлять підозри двом особам. 

Про це сьогодні під час зустрічі з журналістами розповів заступник начальника ГУНП – начальник Слідчого управління Сергій Шайхет, – інформує поліція Одеської області.

«На цей час органи досудового розслідування допитали понад 150 осіб, призначили понад два десятки судових експертиз. Починаючи з 5-го грудня безперервно триває огляд місця події. Під час огляду безпосередньо місця пожежі виявили чотири тіла, два з яких родичі впізнали. Інші дві особи наразі не впізнані, тіла направлені на СМЕ. Поки що, за результатами вже проведених слідчих дій, готують повідомлення про підозри двом особам. У найкоротший термін їх направлять до прокуратури Одеської області та після погодження повідомлені самим підозрюваним. Однак, це тільки попередні результати. В ході подальшого розслідування підозрюваних може стати більше», – повідомив Сергій Шайхет.

Нагадаємо, за фактом пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, яка вже забрала життя п’яти людей, поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.270 Кримінального кодексу України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: