23:27, 01 Липня 2019

Пожежа на Одещині: загинули четверо дітей

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

На Одещині у пожежі загинули четверо дітей, поки їхні матері спали у городі після нічної пиятики.

Про це повідомляє “ТСН”.

На Одещині у селі Чорна під час пожежі у приватній будівлі загинули четверо дівчаток. Двом було по два роки, третій виповнився рік, а четвертій – півроку. Це діти з двох родин, які лишилися у хаті без нагляду дорослих. Поки малюки горіли, їхні матері відсипалися після нічної пиятики.

Рятувальників викликали сусіди. Коли ті загасили вогонь, то шансів врятувати дітей уже не було. Хата палала і навіть частково провалився дах. Сусідка баба Люба часто допомагала молодій матері, яка залишилася сама з двома дітьми. До жінки в гості приїхала двоюрідна сестра колишнього чоловіка з двома дочками.

Тіла трьох діток рятувальники знайшли в одній кімнаті, ще одна дворічна дівчинка була в коридорі. Їхніх матерів люди відшукали неподалік. Жінки спали на городі.

Обох жінок затримала поліція – їм 19 і 23 роки. У крові однієї з матерів було півтора проміле алкоголю. Батько двох загиблих дівчаток каже, що з їхньою матір’ю вже рік як не живе. Втратив не лише своїх доньок, а й двох племінниць – дітей двоюрідної сестри.

Зараз на згарищі працюють експерти, які з’ясовують причину пожежі. Попередньо кажуть про закорочення в електромережі. У поліції мають з’ясувати, чи потрапляли ці дві родини в поле зору соціальних служб і чи все зробили вони, аби не сталося трагедії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: