11:03, 03 Січня 2020

Повідомили, як здійснюватимуть перерахунок за послуги ДКП «Луцьктепло» в грудні 2019 року

Для споживачів ДКП «Луцьктепло» у грудні 2019 року нарахування за спожиту теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання здійснюватимуть за чинними тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта для врахування зміни ціни природного газу.

Про це повідомляють у Луцькраді.

Так, ціна природного газу у грудні становить 4276,7 грн/тис.куб.м без ПДВ, а у тарифі на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання врахована ціна газу 6235,51 грн/тис.куб.м. без ПДВ.

Коефіцієнти перерахунку в розрізі категорій споживачів та видів тарифів за грудень 2019 року наведено в таблиці.

Поряд з тим наголошують, що відповідно до вимог вищезгаданої постанови перерахунок можливо здійснити лише з врахуванням зниження ціни природного газу, проте без врахування росту вартостей послуг з транспортування та його розподілу, росту ціни електроенергії (з урахуванням вартості послуг з постачання, тарифів на послуги з передачі та розподілу електроенергії), екологічного податку, росту тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. За оперативними даними підприємства, збиток від невідповідності фактичних цін та врахованих у діючих тарифах з грудня 2019 року до квітня 2020 року складе більше 11 млн. грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: