19:37, 02 Грудня 2019

Повідомили, на якій частині Центрального ринку у Луцьку знесуть контейнери

Демонтажу підлягають контейнери на ділянках облспоживспілки, підприємця Любомира Пахолка та КП «Луцькі ринки», водночас павільйон, в якому здійснюють торгівлю продуктами, залишиться.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».

«Останнім часом функціонери Волинської облспоживспілки та противники переносу Старого ринку дезінформують громадськість з приводу того що буде пересено з території Центрального (Старого) ринку, а що залишиться.

Повідомляємо, що торговий павільйон, в якому здійснюється торгівля продуктовою групою товарів не буде підлягати демонтажу, оскільки даний павільйон є об‘єктом нерухомого майна, що належить на праві приватної власності Волинській облспоживспілці. Тому в найближчий час торгівля продуктовою групою товарів збережеться.

Волинській облспоживспілці скеровано лист з вимогою привести вказану споруду в належний зовнішній вигляд, попередньо узгодивши його з управлінням містобудування та архітектури міської ради.

Щодо переносу підстанції, яка теж є об’єктом нерухомого майна наразі керівництво міста проводить предметні переговори з ПАТ «Волиньобленерго»», – пише Ігор Поліщук.

Як інформує радник міського голови, щодо території, яку орендує ПФ «Скорпіон-сервіс» (0,1668 Га) вирішується питання щодо припинення договору оренди та в подальшому демонтажу металевих споруд, що знаходяться на цій території.

Щодо колишньої ділянки Волинської облспоживспілки (2,2 Га), ділянок КП «Луцькі ринки» (0,5904 Га), ФОП Пахолко Л.П (0,5257 Га) та неоформлених ділянок – металеві конструкції, що розміщені на вказаних ділянках підлягають демонтажу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: