16:37, 11 Жовтня 2018

Повідомили, хто може очолити обласний перинатальний центр у Луцьку

Сьогодні, 11 жовтня, засідала постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства. Депутати рекомендували призначити на посаду тимчасового виконувача обов’язків головного лікаря Волинського обласного перинатального центру Ірину Горавську.

Про це повідомляють на сайті облради.

Заступник керуючого справами, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату облради Мирослава Якимчук сказала, що таким є бачення відділу майна. Вона також нагадала, що   перинатальний центр був утворений рішенням облради у квітні. Наразі завершують внутрішні роботи та здійснюють закупівлю обладнання.

Кандидатуру Ірини Горавської підтримав начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк. Він назвав її успішним менеджером, якому підсилу справитися з тими завданнями перинального центру, які важливо якісно виконанти на нинішньому етапі. Пан Ващенюк також відмітив, що Ірина Горавська користується авторитетом та повагою у пацієнтів.

Члени комісії побажали Ірині Горавській успіхів та правильних кадрових рішень. Олеександр Зінчук та  Михайло Бегаль рекомендували робити ставку не на молодих лікарів, а фахівців з досвідом. Голова комісії Людмила Тимощук рекомендувала дбайливо поставитися до формування команди середнього медичного персоналу.

Також пропонувалося тісно співпрацювати з благодійними організаціями для поповнення обладнання закладу.

Під час комісії звучала інформацію, що в перинатальному центрі ймовірно працюватиме 150 спеціалістів та прийматиметься не менше 1000 пологів у рік. Ігор Ващенюк вважає, що об’єкт потрібно вводити в експлуатацію поступово.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: