13:05, 15 Липня 2022

Потужний генератор для водоканалу отримав Ковель від німецького міста Саарбрюкен

Днями з Німеччини Ковельському водоканалу привезли генератор потужністю 320 кВт для резервного електропостачання. У разі екстрених ситуацій мешканці отримуватимуть безперебійні послуги з водопостачання. Його вартість – майже 20 тисяч євро.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Про те, що ковельське підприємство потребує такий агрегат, депутат міської ради німецького міста Саарбрюкен (столиця землі Саар, яка знаходиться неподалік Люксембурга) Івона Брюс дізналась від міського голови Ігоря Чайки, коли приїжджала в Україну місяць тому. Тож вона у пресі розповіла своїм землякам про Ковель й ініціювала збір коштів.

Допомагав у цьому колишній ковельчанин Олександр Буксманн, який уже майже 20 років є мешканцем землі Саар. У Німеччині його сини Олександр та Богдан створили спеціальний фонд для допомоги Україні. А він його роботу приїхав координувати в Ковелі. Понад 80 тонн вантажів вони доставили за ці чотири місяці війни.

Олександр розповідає, що жителі Саарбрюкена досить швидко акумулювали необхідну суму. Підтримав ініціативу мер Уве Конрадт і показав приклад, перерахувавши найбільше грошей – 7 тисяч євро.

Міський голова Ігор Чайка подякував депутату міської ради Івоні Брюс та земляку Олександру Буксманну за допомогу.

«Спеціалісти водоканалу кажуть, що агрегат у відмінному технічному стані. Обладнання такої потужності у них на підприємстві досі не було. Воно знадобиться для того, щоб забезпечити живленням об’єкт при знеструмленні і не залишити місто без води. Величезне спасибі громаді Саарбрюкена, бургомістру. На мою думку, ми зробили перший крок до партнерства і більш тісної співпраці», – зауважив Ігор Чайка під час зустрічі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: