11:49, 28 Січня 2020

Посольство радить українцям виїхати з Китаю через коронавірус

У зв’язку зі стрімким поширенням у Китаї захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Посольство Україи в КНР настійливо рекомендує українським громадянам, які перебувають на території Китаю, виїхати з цієї країни в разі наявності такої можливості.

Про це йдеться на сторінці посольства у “Фейсбук”.

Посольство здійснює постійний моніторинг розвитку епідеміологічної ситуації в Китаї й підтримує контакти з відповідними органами КНР. Проробляються всі можливі
варіанти надання допомоги співгромадянам, які перебувають у містах провінції Хубей, щодо яких застосовано карантинні обмеження. Серед іншого вивчається й можливість їхньої евакуації, на випадок, що таке рішення буде прийняте керівництвом нашої держави.

“Радимо стежити за оперативною інформацією на сайтах ПУ в КНР (https://china.mfa.gov.ua/) та МЗС України (https://mfa.gov.ua/), повідомленнями ЗМІ та чітко дотримуватись рекомендацій місцевих органів влади. У випадку надзвичайної ситуації невідкладно телефонувати на «гарячу лінію» Посольства: +86 137 01230647, адреса ел. пошти emb_cn@mfa.gov.ua“, — йдеться у повідомленні. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: