15:55, 05 листопада 2019

«Посадіть дитину в автокрісло»: у Луцьку нагородили переможців флешмобу

Флешмоб організувала патрульна поліція Волині: протягом жовтня охочі розміщували світлини своїх дітей в автокріслах і цим привертали увагу до безпеки найменших учасників дорожнього руху. А в кінці жовтня Верховна Рада ухвалила зміни, за якими відтепер за неналежне перевезення дітей у транспортних засобах водії нестимуть адміністративну відповідальність.

Про це інформують волинські патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Сьогодні, 5 листопада, переможців флешмобу нагородили подарунками та брошурами в УПП у Волинській області.

«Дуже важливо, що тема безпеки дітей стає пріоритетною. І ми не стоїмо осторонь цих процесів, а всіляко закликаємо громаду активно долучатись у тому числі до просвітницьких заходів і акцій. Тому спасибі свідомим батькам, які привертали разом з нами увагу до цієї теми», — розповіла спеціаліст з прес-служби управління Ольга Бузулук.

Представниця соціально відповідального бізнесу Надія Сенюк звернула увагу на те, що кількість транспортних засобів на вулицях зросла. Відповідно, зростає і рівень небезпеки, у тому числі, для дітей. Лише посилена увага до цієї теми, різні флешмоби та акції спонукатимуть дорослих активніше дбати про безпеку найменших.

Вона вручила переможцям спеціальні дитячі подушки-підголівники. Також діти й дорослі ознайомились з діяльністю управління, посиділи у службовому автомобілі.

“Маєте пропозиції, як підвищити свідомість учасників дорожнього руху? Пропонуйте – радо підтримаємо”, — кажуть у поліції. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: